O nás

Profesionálové v oboru. Multidisciplinární experti. Lidé, kteří Vám pomohou podle potřeb. To vše je tým stojící za MK Psychology.

Hodnoty a vize

Působíme v odvětví rozvoje a naší vizí je vytvořit dva smysluplné projekty. Tím prvním z nich je samostatná klinika pro poskytování moderní psychoterapie, poradenství a psychosomatické medicíny. 

Druhým projektem je moderní pracoviště se specializací na psychologickou diagnostiku a vzdělávání pro firmy a další organizace.

Tuto celou vizi stavíme na třech primárních hodnotách:

Vztah

Profesionalita

Kontinuální vzdělávání odborníků

individuálních sezení

0

tréninkových hodin ve firmách

0

hodin vzdělávání pracovníků

0

firem s dlouhodobou spoluprácí

0

Náš příběh

1

Vize od začátku

MK Psychology bylo založeno v roce 2019 Martinem Koskem s jasným cílem poskytovat kvalitní psychologické služby pro jednotlivce i organizace. Inspirací pro založení společnosti byla Martinova dlouholetá zkušenost a závazek ke zlepšování duševního zdraví. Od svých počátků v Praze se MK Psychology rychle rozrostlo a nyní působí také v Brně a Letohradě, kde nabízí široké spektrum služeb od individuálního poradenství po komplexní programy pro firmy.

Přístup a služby

3

Společnost nabízí své služby, jak osobně, tak online, což umožňuje flexibilní přístup. Osobní konzultace se konají v příjemně zařízených kancelářích v Praze, Brně a Letohradě, zatímco online služby poskytují možnost konzultací z pohodlí domova prostřednictvím videokonference. Tato flexibilita je klíčem k poskytování nepřetržité podpory klientům v rámci celé České republiky a Slovenska. 

Tým plný odborníků

2

Za úspěchem MK Psychology stojí tým multidisciplinárních odborníků, který zahrnuje nejen psychologické a terapeutické profesionály, ale také experty na personalistiku, vzdělávání a duševní rozvoj. Tým s vysoce kvalifikovanými odborníky a každým členem přinášejícím svou unikátní sestavu dovedností umožňuje poskytovat na míru šité služby, které reagují na specifické potřeby jejich klientů. Tato široká paleta odbornosti umožňuje MK Psychology přizpůsobit se různorodým požadavkům a nabídnout efektivní řešení pro každého klienta.

Sociální přínos

MK Psychology také aktivně přispívá k lepšímu duševnímu zdraví společnosti skrze Institut terapeutického poradenství, zkráceně INTERP. Ten se zaměřuje na poskytování dostupné psychologické péče dětem a nezletilým, kteří si nemohou dovolit privátní psychologickou péči. Hlavními základními kameny je myšlenka sociální spravedlnosti a podpory občanské společnosti. Institut nabízí různé formy poradenství a vzdělávání, čímž se snaží pomáhat lidem najít pochopení a podporu v těžkých životních situacích.

4

Náš tým

Jsme multidisciplinární

V našem týmu najdete nejen psychology, pedagogy, poradce a psychoterapeuty, ale i ekonomy, business konzultanty, odborníky na marketing a profesionální kouče.

Jsme profesionálové v oboru

Všichni členové našeho týmu jsou špičkami ve svém oboru. Můžete se spolehnout, že poskytnuté služby budou odpovídat nejvyšším standardům.

Poskytujeme služby na míru

Právě díky naší široké odbornosti a profesionalitě Vám můžeme nabídnout velmi rozmanitý a na míru vytvořený program.

Důvěru nám již svěřili

"
Andrea Kalousová
profesionální modelka, Česká Miss World 2015

Při soutěži Česká Miss jsem hledala kouče, který by mi pomohl se zvládáním rozhovorů na kameru a celkově s veřejným vystupováním. Dostala jsem doporučení na MK Psychology, Martina. Nejprve jsem nevěděla co čekat, ale bylo hned na první pohled jasné, že Martin není žádným nováčkem. Moc se mi líbil jeho osobní přístup. V této oblasti je to skutečný profesionál a jsem moc ráda, že jsem narazila právě na něj.

"
Bc. Michala Rusaňuková
profesionální fotografka, absolventka The New York Film Academy, vystudovala sociální pedagogiku

MK Psychology můžu z osobní zkušenosti velmi doporučit. Především díky individuálnímu přístupu, kdy se výborně přizpůsobí dynamice a typu osobnosti, a to komunikací i přístupem. Během koučování bylo specifikováno, na jaké téma se budeme zaměřovat a následně před odchodem vše shrnuto a ošetřeno do další návštěvy.

"
Marek Aberl
oblastní ředitel ve společnosti Profi FP

Na spolupráci s Martinem oceňuji hlavně 3 aspekty. Tím prvním je schopnost vhledu. Bez ohledu na to, jestli jsme řešili pracovní, nebo osobní témata, vždy byl schopen dostat se k opravdovému jádru problému. Jít skutečně do hloubky a správně pojmenovat věci, které mám řešit. Druhým aspektem, kterého si na Martinovi vážím, je jeho profesionalita. Martin má jedinečnou kombinaci odbornosti a srozumitelnosti. Má veliké vědomosti, přesto všechno vždy vysvětluje srozumitelně. Díky tomu i laik, jako já, s ním drží „krok“.Jako poslední bych rád zmínil důvěru. S Martinem spolupracuji téměř 9 let a s každým dalším setkáním se jenom posiluje pocit jistoty, který mám od začátku našeho kontraktu. Martin je člověk, kterému můžu 100% důvěřovat.

"
Ing. Martin Novák
vedoucí pražských poboček Generali Česká pojišťovna

K možnosti koučování u Martina jsem se dostal již před 4 lety, kdy jsem byl v rámci společnosti zařazen do Talent programu. K Martinovi chodím pravidelně dodnes. Jeho koučování je pro mě vždy příjemné setkání, ať už spolu řešíme odlehčenější témata z práce, z normálního života, tak těžké chvíle současné či minulé. Díky jeho profesionálnímu nadhledu mě je schopen navést k možným řešením a pochopit mé pocity a myšlenky. Martin umí skvěle přecházet mezi koučem, terapeutem, vtipálkem, odborníkem a obyčejným smrtelníkem. Nejvíce mě baví společně rozkrývat „jednoduchost“ fungování mé osobnosti.

Grand Asset
Management s.r.o.
Czech Aviation
Training Centre, s.r.o.
Generali
Česká pojišťovna, a. s.
Česká národní banka
ČSOB Pojišťovna
Norican Group
coalsoft s.r.o.
Success Solutions s.r.o.
logo Reinoo
Reinoo, a.s.
STARMEDIA Co.
Technologická agentura České republiky
IVAR CS, spol.
Správa státních
hmotných rezerv
Dřevotvar družstvo
GOLEM GROUP s.r.o.
PO-FI SERVIS s.r.o.
ProfiFP
Diakonie ČCE
- středisko Vsetín
PR MOLLO, s.r.o.
Granton s.r.o.
Zdeněk Maixner
- ANTIKOR s.r.o
REALITY SPEKTRUM
CEPÁK s.r.o
ComAp a.s.
GymBeam s.r.o
Golden Gate CZ a.s.
MECAWEL spol. s r.o.
Mgr. Matěj Halás

Jak nás kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete jak prostřednictvím telefonu nebo emailu, tak i přes kontaktní formulář na základě kterého Vám zavoláme. 

Jako první s Vámi bude komunikovat Matěj – Back Office Manager. Ten má na starosti od zodpovídáních Vašich prvních dotazů až po objednání u kteréhokoliv poradce. Domluvíte se společně na poradci, termínu i délce sezení, případně na Vašich dalších požadavcích.

Jestli chcete kontaktovat konkrétní osobu z našeho týmu, kontaktní údaje najdete na stránce našeho týmu.

Kde nás najdete

Praha

MK Psychology, s.r.o. - sídlo

Mánesova 1078/5,
120 00 Praha 2 – Vinohrady

IČO: 07941439
DIČ: CZ07941439

Brno

Partnerské prostory MK Psychology

Koliště 1912/13,
602 00 Brno-střed-Černá Pole

Letohrad

Partnerské prostory MK Psychology

Požárníků 330,
561 51 Letohrad

Jakým způsobem poskytujeme naše služby?

Osobně

Většinu služeb jsme schopni poskytovat dvěma způsoby. První formou je osobní setkání, které lze považovat za tradičnější metodu. 

Online

Druhou možností, jak se setkat, je prostřednictvím on-line videokonferencí, s nimiž se v moderním životě potkáváme čím dál častěji.

Napište nám!

a nebo nás sledujte na sociálních sítích!
Přejít nahoru