Psychoterapie

Popis služby

Psychoterapie je léčba psychologickými prostředky, která se zaměřuje na zmírnění nebo odstranění potíží klienta, a může jí provádět pouze kvalifikovaný psychoterapeut. Hlavním psychoterapeutickým nástrojem je rozhovorterapeutický vztah.

V terapeutickém vztahu mimo jiné dochází k sebepřijetí, hlubšímu sebepoznánízvyšování kvality mezilidských vztahů. V psychoterapii pracujeme s celou osobností, tzn. s myšlením, emocemi, chováním i tělem klienta.

Osobní setkání probíhají v Praze v sídle MK Psychology. V případě zájmu se s Vámi setkáme i v Brně v partnerských prostorech. 

Přínosy pro Vás

Kvalitní dlouhodobá péče o Vás a Vaše psychické zdraví

Pomoc v těžkých pracovních i osobních situacích

Podpora terapeuta v různém životním období

Zvyšování kvality života a mezilidských vztahů

Certifikování psychoterapeuti s garancí kvality

Zaměření na zmírnění nebo odstranění potíží

Benefit MK Psychology

U psychoterapeutů MK Psychology se můžete spolehnout na skutečný zájem o Vaši osobnost. Čas, který u nás strávíte, je věnován opravdu Vám. Od prvního kontaktu s námi se setkáte s vřelým profesionálním přístupem, který trvá po celou dobu naší spolupráce.

Naši odborníci i přes vysokou kvalifikaci neustále pracují na svém profesním seberozvoji, který je v našem oboru zcela klíčový. Psychoterapie je velmi dynamicky se rozvíjející obor – neuropsychologie, mikrobiom a jeho vliv na duševní zdraví, psychosomatika, body terapeutické techniky atd.

V rámci naší spolupráce je pro nás samozřejmostí ochrana veškerých Vašich údajů – GDPR. Všichni naši poradci jsou vázáni povinností mlčenlivosti a dodržují nejvyšší etické standardy

Obvyklá témata našich klientů

Osobní a partnerské problémy

Náročné životní situace a krize

Manželské a partnerské krize

Sociálně-patologické jevy

Úzkostné a depresivní stavy

Psychosomatické obtíže

Osobní setkání probíhají v Praze v sídle MK Psychology. V případě zájmu se s Vámi setkáme i v Letohradě nebo v Brně v partnerských prostorech. 

Naši psychoterapeuti

Mgr. Martin Kosek, MBA
Mgr. Martin Kosek, MBA
psychoterapeut
Mgr. Barbora Hejdová
Mgr. Barbora Hejdová
psychoterapeutka
Mgr. Lucie Kudrnová Vosečková
Mgr. Lucie Vosečková
psychoterapeutka

Jakým způsobem poskytujeme naše služby?

Osobně

Většinu služeb jsme schopni poskytovat dvěma způsoby. První formou je osobní setkání, které lze považovat za tradičnější metodu. 

Online

Druhou možností, jak se setkat, je prostřednictvím on-line videokonferencí, s nimiž se v moderním životě potkáváme čím dál častěji.

Napište nám!

Pro objednání nebo v případě dotazů nás kontaktujte na objednani@mkpsychology.cz nebo na tel. čísle +420 735 123 403.

Pro jednoduchost lze využít kontaktní formulář níže. Budeme se na Vás těšit!

Přejít nahoru