Kontaktní údaje

Mgr. Adam Paták

psycholog a psychodiagnostik

Adam je jednooborový psycholog a držitel Kucera Scholarship, díky němuž mohl absolvovat semestrální pobyt na University of St. Thomas v americké Minnesotě. Zde se, stejně jako v průběhu celého studia, věnoval především psychologickému poradenství a psychoterapii se zaměřením na rodinu a partnerské vztahy.

Jazyky

Vzdělání

Bc.

Psychologie
Univerzita Karlova

Mgr.

Psychologie
Univerzita Karlova

O Adamovi

V současné chvíli působí na oddělení akutní péče v psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice, kde využívá načerpané znalosti ze své diplomové práce, v níž se zabýval psychoterapeutickou prací se suicidálními klienty. Jeho práce dokonce získala ocenění na soutěži Mezinárodní studentské psychologické dny a byla nominována na fakultní cenu AGON pro mimořádně zdařilé závěrečné práce.

V rámci MK Psychology působí jakožto psycholog a psychodiagnostik. Jeho srdci je nejbližší existenciální přístup zvaný logoterapie a existenciální analýza, v němž se průběžně vzdělává po celou dobu vysokoškolského studia a v současné chvíli čeká na zařazení do 6,5letého komplexního psychoterapeutického výcviku. Dále dokončuje akreditovaný kurz psychologa ve zdravotnictví a nastupuje do vzdělávacího programu dopravní psychologie.

Ve volném čase ho lze přistihnout při sportu, cestování, čtení knih nebo investování.

Odkazy

Diplomy a certifikáty

Přejít nahoru