Kontaktní údaje

Mgr. Martin Kosek, MBA

jednatel MK Psychology, psychoterapeut, poradce a kouč

Martin má bohaté zkušenosti ve svém oboru poradce (specializace terapeutické poradenství), sociálního patologa, sociálního pedagoga a konzultanta v oboru soft skills. Zároveň je Martin ředitelem MK Psychology a odborným garantem všech vzdělávacích akcí.

 

Jazyky

Vzdělání

Bc.
Sociální patologie a prevence Univerzita Hradec Králové
Mgr.

Sociální pedagogika
Univerzita Hradec Králové

MBA

Management soft skills
Business Institut Praha

O Martinovi

Martin poradenskou praxi vykonává od roku 2011. Dlouhodobě se vzdělává v psychologickém a psychoterapeutickém směru s názvem Transakční analýza (TA), který aplikuje ve své poradenské i lektorské práci. Má za sebou více než 800 hodin vzdělávání v TA, v současné době je školen na certifikovaného transakčního analytika se specializací na Counselling pod garancí Evropské a Mezinárodní asociace transakční analýzy (EATA, ITAA). Od roku 2019 zastává funkci viceprezidenta České asociace transakční analýzy (ČATA).

Z pracovních zkušeností můžeme u Martina zmínit dlouhodobou spolupráci s Generali Českou pojišťovnou (příprava a realizace Assesment a Development Center, psychodiagnostika specialistů a manažerů na různé pozice, systematický rozvoj obchodní služby, tréninky pro manažery, koučování ředitelů a manažerů, talent management). Martin je externím vysokoškolským pedagogem a garantem předmětu Aplikovaná sociální psychologie a sociologie. V rámci projektu Patron, ve kterém se začleňují chlapci z dětských domovů do společnosti, je supervizorem, lektorem a poradcem.

V současné době je frekventantem výcviku Terapie v postmoderně (vychází ze škol jako je systemická psychoterapie, narativní psychoterapie, konstruktivistická psychoterapie, dialogické přístupy a na řešení orientovaná psychoterapie). Výcvik je certifikován Českou asociací pro psychoterapii (ČAP) a naplňuje kritéria Evropské asociace pro psychoterapii (EAP). Výcvik se skládá z celkem 1400 hodin v průběhu 6 let.

Dále absolvoval výcvik v psychotraumatologii dle metodologie TIR (Trauma Incident Reduction) a s touto metodou pracuje pod supervizí MUDr. Branislava Chrenka, MHA. V současné době se připravuje na certifikaci samostatného facilitátora.

Odkazy

Diplomy a certifikáty

Přejít nahoru